Náš tým tvoří lidé s dlouholetými zkušenosti v oblasti servisu a prodeje vozidel. Vice než 10 let jsme pracovali v autorizovaných servisech u předních světových značek, kde jsme získávali zkušenosti v oblasti prodeje a poprodejního servisu. Tyto zkušenosti jsme přenesli zde a snažíme se je využívat ve prospěch kvality nabízených služeb při dovozu aut z Německa. 

V současnosti nabízíme stále oblíbenější individuální dovoz aut dle požadavků a představ koncového zákazníka. Našim hlavním cílem je spokojenost každého klienta, proto se snažíme ke každému klientovi přistupovat individuálně, tak abychom dokázali pochopit a následně splnit všechny jeho požadavky,  potřebné ke koupi a dovozu vybraného vozu. V době, kdy se u nás objevují stále více nekvalitní auta k prodeji, nabízíme kvalitní služby a vozy za přijatelné ceny. Naše působnost je celorepubliková. V dnešní době máme jak klienty z Čech, tak i z Moravy a Slezska.

Postup koupě a dovozu auta z Německa je velmi jednoduchý a také rychlý. Je téměř časově srovnatelný s pořízením vozu u nás. Koupě nového či ojetého auta není každodení činností kohokoliv z nás. Je to krok, který plánujeme delší dobu dopředu, proto je třeba zvážit, kde vůz zakoupíme. Z toho důvodu spolupracujeme, vybíráme a doporučujeme takové prodejce v Německu, kde je jejich prodejní činnost již ověřena nebo se dá snadno ověřit.

Kupujeme a dovážíme pouze kvalitní vozy. Pokud vyhodnotíme na místě koupě, že vůz nedopovídá technickému a vizuálnímu stavu, který jsme se zákazníkem očekávali, od koupě  a dovozu auta odstoupíme. Zákazník není nucen ke koupi. Naopak se ho snažíme od špatné koupě odradit. Tato situace se stává velmi zřídka.

Pokud si zákazník vybere vozidlo na některém z níže uvedených německých serverů (v českém jazyce), určených pro nákup nových, zánovních a ojetých vozidel, jsme schopni daný vůz ověřit za Vás a poskystnou Vám kompletní poradenský servis včetně záruk. Vaší přijemnou povinností je pouze si vybrat vůz, ať už sami nebo s naší pomoci a o ostatní věci spojené s koupí, dovozem auta a přihlášením  na české SPZ se již postaráme za Vás.

Jestliže si netroufáte vybrat vůz sami, rádi ho za Vás vybereme. Stačí nám napsat na kontaktní formulář nebo se ozvat na níže uvedený kontakt.

Rychlydovozaut.cz nabízí

  • Rychlost a otevřenost v jednání
  • Profesionální přístup a kvalitu
  • Proškolený a odborný tým lidí
  • Spolehlivost
  • Dlouholeté zkušenosti

Další podrobné informace naleznete na jednotlivých podstránkách na našem serveru.

Neváhejte s domluvte si s námi nezávaznou schůzku, kdy Vám rádi zodpovíme případné dotazy. Popřípadně vyplňte nezávazný formulář, napiště na email : info@rychlydovozaut.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 725 150 071

Více informací naleznete také v části "Časté dotazy".

Klíčová slova: Rychlý Dovoz Aut.cz, o nás, dovoz aut, dovoz aut z Německa, auta na zakázku, auta na splátky,
Zdroj: RychlyDovozAut.cz