Důvěryhodný dovoz aut ze zahraničí, i když této formě stále mnoho lidí nedůvěřuje, zaštiťuje hned několik námi poskytovaných záruk:

Záruka na původ dovezeného vozu

U všech dovážených vozů důkladně ověřujeme jejich původ a skutečného vlastníka.

Záruka na originalitu dokladů

Garantujeme pravost dokladů, že vůz není odcizen či vázán žádnými finančními závazky.

Záruka na počet deklarovaných km

Provádíme vlastní, systémovou kontrolu počtu ujetých km, tak i ohledání vozu přímo na místě.

Jelikož dovoz aut z Německa začíná nákupem u předem prověřených prodejců, na základně tamní přísné legislativy a následné naší interní důkladné kontroly kupovaného vozu, ještě jsme se nesetkali s negativním hodnocením od našich zákazníků. A proto jim s čistým svědomím můžeme poskytnout všechny tyto záruky.

Dovoz aut z Německa bez rizika

Koupě auta z Německa nemusí představovat žádné riziko, obrátíte-li se na zkušené odborníky. Naši kvalifikovaní pracovníci v tomto oboru působí na trhu už více než 10 let a dokáží nejen vyřídit veškeré formality v rekordním čase a posoudit skutečný stav auta z dovozu, ale také Vám odborně poradí se vším, co Vás ohledně auta z Německa zajímá.

Provedeme Vás koupí auta z dovozu na každém kroku a po celou dobu realizace Vám vždy budeme k dispozici v případě dotazů. Dovoz auta z Německa zprostředkováváme svým klientům i v případě, že nemají dostatečnou hotovost. Výhodné financování auta z Německa totiž patří mezi poskytované komplexní služby.

Dovoz aut z Německa je naší doménou, o čemž se můžete přesvědčit také v referencích na našem webu, nebo nás kontaktujte, máte-li jakékoli dotazy.

Klíčová slova: záruka, dovoz aut , dovoz aut z Německa, záruka na dovezené auto, záruka na ujeté km,
Zdroj: RychlyDovozAut.cz